Pivovar Primátor obléká nový kabát

Náchodský pivovar PRIMÁTOR čekají v letošním roce významné stavební úpravy a po dlouhých letech rekonstrukce dozná vzhled areálu svoji definitivní podobu. Zcela nového kabátu se dočká celá čelní stěna pivovaru směrem do ulice Dobrošovská. Kompletně bude přestavěna také budova vrátnice, rozšíří se vjezd do pivovaru a objekt se změní v moderní školící centrum. V areálu pak již byla zahájena dostavba skladovacích prostor. Pivovar, známý svým širokým portfoliem specialit, tím alespoň částečně vyřeší jedno z jeho bolestivých míst, nedostatečnou skladovací kapacitu.

Aby pro své příznivce pivovar zachoval jednu z největších a nejoblíbenějších náchodských akcí, Den s PRIMÁTOREM, dojde vzhledem k probíhající rekonstrukci pro letošní rok k mimořádné změně termínu jejího konání. Tradiční květnové datum se přesune na úplný konec léta, na sobotu 14. září. A tak všichni fandové, příznivci a Ti co každoročně míří do pivovaru, se již dnes mohou těšit, nejen na nový vzhled jejich oblíbeného pivovaru, ale i na celou řadu atraktivních hudebních skupin. Mezi vystupujícími se mimo jiné letos objeví i velice populární hudební skupina Charlie Straight, či oblíbený zpěvák a herec Jiří Schmitzer.

primator

Zdroj: https://www.facebook.com/notes/pivovar-prim%C3%A1tor/pivovar-obl%C3%A9k%C3%A1-nov%C3%BD-kab%C3%A1t-/10151504506668961